Що таке аукціон автомобіля США. Що робити, щоб замовити авто з Америки.

Buying a new car

Що таке аукціон автомобіля США. Що робити, щоб замовити авто з Америки.

Авто з Америки і аукціон – це нерозривні поняття. Це найкращий і найвигідніший спосіб купити вживаний автомобіль.
Авто аукціони США – це торги вживаних авто на спеціальних площадках (очні та онлайн). На сьогодні купівля б/у автомобіля через аукціон – це абсолютно звична справа, а для декого і ціла професія учасника торгів.

Як відбуваються аукціони авто США?

Залежно чи це очний чи онлайн аукціон є певні правила та нюанси, проте в основному процес відбувається таким чином.

  1. Дилер (покупець) обирає певний лот (у нашому випадку автомобіль) за своїми потребами та критеріями (марка авто, рік випуску, двигун, колір, комплектація, тощо)
  2. Дилер робить ставку – пропозицію продавцеві автомобіля. Далі, якщо хтось інший не запропонував вищу ціну, автомобіль вважається купленим.
  3. Продавець визначає свою стартову ціну на лот до початку торгу.
  4. Ставки можуть підійматися, залежно від кількості дилерів, які змагаються за автомобіль одночасно.
  5. Щоб виграти аукціон вигідно на свою користь, потрібно знати надійні площадки для аукціонів авто в США, дуже швидко орієнтуватися в ставках та оцінювати мінімальний і максимальну ціну на конкретний автомобіль.

Компанія Койот авто пропонує надійну послугу проведення аукціону авто з Америки від Вашого імені, застосовуючи свої знання та досвід. Це дозволить обрати бажаний автомобіль швидше і точно за реальні гроші, враховуючи усі потреби на ремонт та відновлення.

Для того, щоб ми могли брати участь в аукціоні, ми складаємо попередній договір, де збираємо усі побажання клієнта на бажаний автомобіль: марка, рік випуску, комплектація, стан, тощо.

Про результат аукціону ми одразу повідомляємо майбутньому власникові автомобіля з США і, залежно від його рішення, транспортуємо автомобіль в Україну.

Для детальної консультації та інформації про аукціон автомобіля з США ви можете задзвонити нашим менеджерам Call Center: +38 (063)-722-79-02, +38 (063)-306-72-68 або залишити заявку на сайті у розділі контакти.