Купити авто з США самостійно, це можливо?

Купити авто з США самостійно, це можливо?

Попри велику кількість агенцій, які здійснюють гарантований та кваліфікований пригін автомобіля з США, багато людей хочуть самостійно замовити авто з Америки та заощадити кошти.

Давайте разом розбиратися, чи можливо заощадити кошти, а особливо час, замовляючи автомобіль з Америки самостійно.

Скільки часу потрібно, щоб замовити і отримати автомобіль з Америки.

Якщо ви самостійно вирішили купити авто в США та зайнятися його транспортуванням в Україну будьте готові до величезних часових та нервових затрат. Основною причиною, чому люди довіряють Койот авто – це абсолютна мінімальна участь покупця у процесі купівлі та транспортування автомобіля з США до України.

Як самостійно купити авто в Америці і транспортувати його в Україну.

 1. Аукціон.
  Найперше вам потрібно знайти аукціон, де можна купити авто. Аукціон потрібно виграти на свою користь серед тисяч охочих його купити. Більшість тих, хто змагається на аукціонах мають багаторічний досвід і знають як формуються ставки на авто, яке авто вартує яких грошей і як купити авто з мінімальним ризиком від несподіваних серйозних поламок, які можна було не помітити. Аукціони продажу автомобілів з Америки проводяться по всій країні, а географічне положення має прямий вплив на суму кінцевого доставлення автомобіля в Україну.
 2. Транспортування автомобіля в з США в Україну.
  Як транспортувати авто з США в Україну? У кваліфікованих агенціях, які продають автомобілі з США процес доставлення налагоджений за схемою, яка дає результат на стільки ефективний, що ми страхуємо авто в дорозі, та впевнені у своєчасному і якісному транспортуванні його океаном. А як транспортувати 1 авто США без зв’язків нам чесно невідомо. Якому експедитору довірити транспортування автомобіля, як застрахувати його в дорозі? Якщо є родичі чи друзі за океаном, тоді справа виглядає легшою.
 3. Ремонт та відновлення автомобіля з США. Це, мабуть, найпростіший пункт по ризиках. Знайти хорошу станцію т/о в Україні простіше, ніж провести авто через океан. Єдиний момент, що сума відновлення може вас здивувати.
 4. Розмитнення та постановка його на облік. Цей пункт вимагає терпіння, часу та грошей. Ніхто не скасовував бюрократії в Україні, а це означає, що ви будете обходити величезну кількість різних контор, збираючи різні папірці та оплачуючи збори.
 5. Насолода від нового автомобіля. Як Вам сказати, чи цей процес буде на стільки приємним, як ми бачимо у наших клієнтів, які отримують гарний, відремонтований, блискучий автомобіль “під ключ” від койот авто. Коли покупець максимум, що зробив – це тицьнув пальцем, який автомобіль він хоче, та сказав “так”, коли ми зробили йому пропозицію, обравши авто по критеріям замовника.

Замовити автомобіль з Америки самостійно для нас виглядає так само важко, як, наприклад піти пішки у кругосвітню подорож – так, це можливо, але ж як дорого і довго і затратно за енергетичними ресурсами людини це буде, ми навіть не можемо уявити.

Користуйтеся перевіреними схемами транспортування автомобілів з Америки та обирайте доступний варіант для себе:

 • Бюджетні авто
 • Автомобілі бізнес та преміум класу.
 • Ексклюзивні автомобілі

В компанії Койот авто, ми гарантуємо якісний сервіс та швидке транспортування автомобіля з США зі страхуванням та беремо на себе усі клопоти з розмитнення, ремонту та документального оформлення, якщо ви бажаєте.

Для детальної консультації та інформації про аукціон автомобіля з США ви можете задзвонити нашим менеджерам Call Center: +38 (063)-722-79-02, +38 (063)-306-72-68 або залишити заявку на сайті у розділі контакти.