Які марки автомобілів можна купити у США та доставити її в Україну?

Які марки автомобілів можна купити у США та доставити її в Україну?

Вибір та асортимент автомобілів залежить від компанії, яка пропонує Вам послуги купівлі машини з США. Якщо це компанія з багаторічним досвідом, тоді вибір авто з Америки буде ширшим, а гарантії на прозорість послуг вищими.

На офіційному сайті компанії Coyote auto, яка приганяє авто з США у Львові, завжди є каталог з цінами, фото та детальним описом кожної пропозиції. Широкий вибір вже наявних авто значно спрощують вибір нашим покупцям, .а також дозволяють прицінитися перед покупкою машини з Америки

Машини Америки купити вигідніше навіть ніж у Європі та Азії. В середньому ціни на авто з США нижчі за європейські на 20-40% і це дуже крутий показник економії.

Для кожного покупця coyote auto компанії coyote auto у Львові є варіанти авто з США на різний бюджет, а на сайті є великий каталог автомобілів америки, які доступні для купівлі зараз і не потрібно вже чекати.

Найпопулярніші категорії автомобілів з Америки, які можна замовити чи купити вже оформлені:

  • Бюджетні авто
  • Автомобілі бізнес-класу
  • Ексклюзивні

Марки автомобілів США є найрізноманітніші і, фактично, ми можемо знайти для Вас будь-який автомобіль та запропонувати альтернативні і вигідніші варіанти.

Наприклад, Ви обрали авто марки VOLKSWAGEN PASSAT , ми знайдемо для Вас декілька різних варіантів такого автомобіля, .а також пропонуємо варіанти, які будуть вписуватися у ваш бюджет, але на наш погляд більш вигідні. Для прикладу це може бути автомобіль дорожчий, проте не потребує ремонту після транспортування в Україну з Америки. Або навпаки, автомобіль з певними поломками чи дефектами, які в загальному буде дешевше усунути в Україні, але ви отримаєте авто з США вище класом і рівнем комфорту.

Найпопулярніші марки авто з Америки, які обирають наші покупці: jeep, ford, volkswagen, audi, lexus, nissan, honda також інші марки за Вашим особистим бажанням.

Як замовити автомобіль з Америки у coyote auto?

Якщо Ви прихильник живого спілкування – дзвоніть у наш Call Center: +38 (063)-722-79-02, +38 (063)-306-72-68 або залишайте заявку на зворотній дзвінок на нашому сайті у розіділі КОНТАКТИ

Якщо Ви живете у ритмі соціальних мереж та онлайн спілкування – пишіть нам у месенджери (справа і зліва внизу сторінки є кнопки Мессенджер та кнопка Напишіть нам.

Бажаємо обрати саме той автомобіль з Америки, який Ви мріяли!