Авто з США під ключ, розкіш чи вигідна інвестиція грошей?

Авто з США під ключ, розкіш чи вигідна інвестиція грошей?

Якщо чесно, яка у вас перша асоціація з фразою “під ключ”? Ремонт квартири під ключ, машина з Америки під ключ, бачили такі обяви?
Що це за послуги “під ключ”? Розкіш чи зручні послуги сучасності?

Отже, що таке послуга “під ключ”? Коли пропонують товар послуги “під ключ”, це означає, що компанія-виконавець бере на себе всі витрати та відповідальність для задоволення потреб замовника і умов договору. Виконавець послуги та замовник зустрічаються двічі (обговорення деталей замовлення, укладання договору і вже в кінці – отримання кінцевого замовлення), а можуть не бачитися взагалі! Уявіть собі, Ви оформляєте усі юридичні нюанси онлайн, а за певний проміжок часу отримуєте ключі від автомобіля з Америки (США) з повним пакетом документів. Це ж нереально круто для тих, хто має високий рівень зайнятості або навіть знаходиться за кордоном.

Пригон авто з США під ключ, це дорого?

Існує стереотип, що замовити ту чи іншу послугу під ключ – це переплата, обман та точно не вигідно. Що вам обов’язково поставлять неоригінальні деталі, продадуть заводський мотор з мереседесу і поставлять китайський аналог (тут варто зазначити, що це жарт і можна усміхнутися). За багаторічний досвід роботи компанії койот авто, ми чули десятки історій від наших клієнтів, .про різні схеми обману і махінацій від різних “посередників”, які пропонували пригон авто з США дешевше ніж в конкурентів. Ми думаємо ви розумієте до чого призводила така економія?

Як замовити авто з США під ключ вигідно з Coyote Auto ?

Рекомендації, які допоможуть вам зрозуміти, що вас дурять, пропонуючи не авто під ключ, а кота в мішку!

 1. Сумнівний надавач послуг пригона авто з США, далі СНП працює тільки по телефону, у нього немає офіційного сайту та сторінок в соціальних мережах, .де обмануті покупці можуть розмістити свої відгуки
 2. СНП завжди переконує, що саме купівля авто з Америки під ключ – найвигідніша пропозиція
 3. СНП завжди буде зводити до мінімуму кількість Ваших зустрічей і нервуватися, коли ви хочете втрутитися в хід аукціону чи процес перегону авто з США
 4. СНП немає функції замовлення ексклюзивних авто – це точно, лише стандартні, .”ходові” моделі.
 5. Укладання юридичного договору і страхування ризиків просто не існує, або виконується тільки одним юристом паном Степаном і більше ніким і ніде.

Список можна дотягнути до 10 пунктів легко, адже кожен з нас точно десь і колись постраждав від нечесних продавців товару через інтернет чи об’яви в газеті (якщо ви ще такі читаєте).

Що пропонує Coyote Auto?

 1. Офіційний сайт та соціальні мережі, де Ви можете обрати вже наявний автомобіль, подивитися галерею фото авто, які замовляли інші клієнти під ключ.
 2. Можливість залишити заявку на зворотній зв’язок і отримати телефонну консультацію по усім умовам і витратам послуги “під ключ”
 3. Розширена інформація на сайті про додаткові витрати, аукціон та процес транспортування автомобіля з США.
 4. Можливість замовити бюджетне авто, бізнес класу та ексклюзивну марку автомобіля з США
 5. Якщо бажаєте, можете контролювати і слідкувати за пересуванням автомобіля с США.
 6. Економія пригону автомобіля з США в середньому 20-40% у порівнянні з автомобілем з Європи чи Азії.
 7. Від моменту вибору авто з Америки до отримання ключів з пакетом документів проходить приблизно 2 місяці.

Чому вигідно замовити авто з Америки під ключ? На сьогодні час- гроші найактуальніша фраза. Кожен з нас повинен витрачати дорогоцінний час на пріоритетні доля нас задачі, а не пошуки автомобіля за кордоном, участь у аукціоні без досвіду і безсонні ночі транспортування автомобіля через океан. Повірте за цих 2 місці, поки Ваше авто під ключ їде до Вас, ви заробите більше, якщо довіритися професіоналам компанії coyote auto.

Дзвоніть у наш Call Center: +38 (063)-722-79-02, +38 (063)-306-72-68 або залишайте заявку на зворотній дзвінок на нашому сайті у розіділі КОНТАКТИ  і вже за 2 місяці, Ви можете керувати автомобілем з Америки вашої мрії.